Naša ekipa

REZERVACIJE 

Hotelske rezervacije 

T: 03 423 2100, 03 423 2200
E: info@thermana.si

Medicinske rezervacije 

T: 03 734 5772, 03 734 5130
E: medical@thermana.si

PRODAJA 

Sabina Antloga Žuna
Vodja prodaje, balkanski in ostali tuji trgi

T: 03 423 2070
E: sabina.antloga@thermana.si

Valerija Kufner
Zdravstveni turizem, medicinski produkti in društva

T: 03 734 5248
E: valerija.kufner@thermana.si

Tjaša Randl
Italijanski trg

T: 03 423 2076
E: tjasa.randl@thermana.si

Katja Bračko
Germanski trgi in Benelux

T: 03 423 2074
E: katja.bracko@thermana.si

Jure Cvetko
Športni turizem

T: 03 423 2071
E: jure.cvetko@thermana.si

MARKETING 

Nina Pader Topole
Vodja marketinga

T: 03 423 20 73
E: nina.pader@thermana.si

KADRI IN PRAVNA VARNOST 

Lea Cizej
Kadrovska služba

T: 03 734 5119
E: lea.cizej@thermana.si

MEDICINA IN FIZIOTERAPIJA 

Marko Kotnik, dr. med
Strokovni vodja medicine

T: 03 734 5136
E: marko.kotnik@thermana.si

Damjana Damiš
Vodja zdravstvene nege

T: 03 734 5710
E: damjana.damis@thermana.si

Polona Rozoničnik, dipl. fiziot.
Vodja terapije

T: 03 734 5142
E: polona.rozonicnik@thermana.si

Spoštovani gostje,

Nadaljujemo z obnovo Centra medicine Zdravilišča Laško, sprejemnega mesta za dostop do naših ambulant. Navkljub prenovi lahko nemoteno dostopate do vseh ambulant in želenih storitev.

Za dodatne informacije glede dostopnosti in dela ambulant se lahko obrnete na hotelsko recepcijo Zdravilišča Laško ali recepcijo Centra medicine, kjer vam bomo z veseljem v pomoč.

Prenova bo trajala od 3. junija do predvidoma konca avgusta 2024.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.
Ekipa Thermane d. d.

To se bo zaprlo 23 sekund