Naša ekipa

REZERVACIJE 

Hotelske rezervacije 

T: 03 423 2100, 03 423 2200
E: info@thermana.si

Medicinske rezervacije 

T: 03 734 5772, 03 734 5130
E: medical@thermana.si

PRODAJA 

Sabina Antloga Žuna
Vodja prodaje, balkanski in ostali tuji trgi

T: 03 423 2070
E: sabina.antloga@thermana.si

Valerija Kufner
Zdravstveni turizem, medicinski produkti in društva

T: 03 734 5248
E: valerija.kufner@thermana.si

Tjaša Randl
Italijanski trg

T: 03 423 2076
E: tjasa.randl@thermana.si

Katja Bračko
Germanski trgi in Benelux

T: 03 423 2074
E: katja.bracko@thermana.si

Jure Cvetko
Športni turizem

T: 03 423 2071
E: jure.cvetko@thermana.si

MARKETING 

Nina Pader Topole
Vodja marketinga

T: 03 423 20 73
E: nina.pader@thermana.si

KADRI IN PRAVNA VARNOST 

Lea Cizej
Kadrovska služba

T: 03 734 5119
E: lea.cizej@thermana.si

MEDICINA IN FIZIOTERAPIJA 

Marko Kotnik, dr. med
Strokovni vodja medicine

T: 03 734 5136
E: marko.kotnik@thermana.si

Damjana Damiš
Vodja zdravstvene nege

T: 03 734 5710
E: damjana.damis@thermana.si

Polona Rozoničnik, dipl. fiziot.
Vodja terapije

T: 03 734 5142
E: polona.rozonicnik@thermana.si

Spoštovani gostje,

obveščamo vas, da s ponedeljkom 20. 5. 2024 pričenjamo z zamenjavo zapornic proti vhodu v objekt Zdravilišče Laško. Dela bodo potekala do predvidoma junija.

Zaradi gradbenih del bo skozi zapornico proti objektu Zdravilišče Laško ONEMOGOČEN UVOZ S STRANI GLAVNE CESTE. Dostop bo OMOGOČEN PRI HOTELU THERMANA PARK LAŠKO vzporedno z glavno cesto. Pot bo označena.

Dostop do parkirišča Zdraviliški park ostaja nemoten.

Hvala za razumevanje.

Ekipa Thermane

To se bo zaprlo 20 sekund