Pravilnik o rezervacijah

Vodstvo družbe

Uprava podjetja

Mojca Leskovar 
Predsednica uprave 

T: 03 423 2300 
E: poslovno.tajnistvo@thermana.si 

Vodstvo podjetja

Matej Leskovšek 
Vodja tehničnih služb 

T: 03 734 5555 
E: matej.leskovsek@thermana.si 

Nina Pader Topole 
Vodja marketinga 

T: 03 423 2073 
E: nina.pader@thermana.si 

Barbara Černec Dobovičnik 
Vodja programa hotelirstvo in medicina 

T: 03 734 5412 
E: barbara.cernec@thermana.si 

Marko Kotnik, dr. med.
Strokovni vodja medicine 

T: 03 7345 128
E: marko.kotnik@thermana.si

Janja Podkoritnik Kamenšek 
Vodja Doma starejših 

T: 03 734 5320 
E: janja.kamensek@thermana.si 

Metka Krivec 
Vodja programa M.I.C.E. 

T: 03 423 2484 
E: metka.krivec@thermana.si 

Petra Horvat 
Vodja programa wellness 

T: 03 423 2030 
E: petra.horvat@thermana.si 

Sabina Antloga Žuna 
Vodja prodaje 

T: 03 423 2070 
E: sabina.antloga@thermana.si 

Tatjana Klinar 
Vodja gostinstva 

T: 03 734 8988 
E: tatjana.klinar@thermana.si 

Simona Cilenšek  
Vodja računovodstva in financ 

T: 03 734 8917 
E: simona.cilensek@thermana.si 

Aleksandra Kok  
Vodja kadrov in pravne varnosti 

E: 03 734 8980 
M: sandra.kok@thermana.si 

Jernej Gostečnik  
Vodja službe za organizacijo in informatiko 

T: 03 734 8990 
E: jernej.gostecnik@thermana.si 

Špela Zavrl  
Vodja nabave 

T: 03 423 2033 
E: spela.zavrl@thermana.si 

Spoštovani gostje,

Nadaljujemo z obnovo Centra medicine Zdravilišča Laško, sprejemnega mesta za dostop do naših ambulant. Navkljub prenovi lahko nemoteno dostopate do vseh ambulant in želenih storitev.

Za dodatne informacije glede dostopnosti in dela ambulant se lahko obrnete na hotelsko recepcijo Zdravilišča Laško ali recepcijo Centra medicine, kjer vam bomo z veseljem v pomoč.

Prenova bo trajala od 3. junija do predvidoma konca avgusta 2024.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.
Ekipa Thermane d. d.

To se bo zaprlo 23 sekund