Pravilnik o rezervacijah

Vodstvo družbe

Uprava podjetja

Mojca Leskovar 
Predsednica uprave 

T: 03 423 2300 
E: poslovno.tajnistvo@thermana.si 

Vodstvo podjetja

Matej Leskovšek 
Vodja tehničnih služb 

T: 03 734 5555 
E: matej.leskovsek@thermana.si 

Nina Pader Topole 
Vodja marketinga 

T: 03 423 2073 
E: nina.pader@thermana.si 

Barbara Černec Dobovičnik 
Vodja programa hotelirstvo in medicina 

T: 03 734 5412 
E: barbara.cernec@thermana.si 

Marko Kotnik, dr. med.
Strokovni vodja medicine 

T: 03 7345 128
E: marko.kotnik@thermana.si

Janja Podkoritnik Kamenšek 
Vodja Doma starejših 

T: 03 734 5320 
E: janja.kamensek@thermana.si 

Metka Krivec 
Vodja programa M.I.C.E. 

T: 03 423 2484 
E: metka.krivec@thermana.si 

Petra Horvat 
Vodja programa wellness 

T: 03 423 2030 
E: petra.horvat@thermana.si 

Sabina Antloga Žuna 
Vodja prodaje 

T: 03 423 2070 
E: sabina.antloga@thermana.si 

Tatjana Klinar 
Vodja gostinstva 

T: 03 734 8988 
E: tatjana.klinar@thermana.si 

Simona Cilenšek  
Vodja računovodstva in financ 

T: 03 734 8917 
E: simona.cilensek@thermana.si 

Aleksandra Kok  
Vodja kadrov in pravne varnosti 

E: 03 734 8980 
M: sandra.kok@thermana.si 

Jernej Gostečnik  
Vodja službe za organizacijo in informatiko 

T: 03 734 8990 
E: jernej.gostecnik@thermana.si 

Špela Zavrl  
Vodja nabave 

T: 03 423 2033 
E: spela.zavrl@thermana.si 

Spoštovani gostje,

obveščamo vas, da s ponedeljkom 20. 5. 2024 pričenjamo z zamenjavo zapornic proti vhodu v objekt Zdravilišče Laško. Dela bodo potekala do predvidoma junija.

Zaradi gradbenih del bo skozi zapornico proti objektu Zdravilišče Laško ONEMOGOČEN UVOZ S STRANI GLAVNE CESTE. Dostop bo OMOGOČEN PRI HOTELU THERMANA PARK LAŠKO vzporedno z glavno cesto. Pot bo označena.

Dostop do parkirišča Zdraviliški park ostaja nemoten.

Hvala za razumevanje.

Ekipa Thermane

To se bo zaprlo 20 sekund